Program V Festivala kreativnosti

Ponedeljak, 2. jun

9.30h – 10.00h / Prijavljivanje učesnika

10.00h – 10.15h / Pozdravna reč

10.15h – 13.00h / Predstavljanje radova školskih timova

1. VI beogradska gimnazija, Beograd

2. XV beogradska gimnazija, Beograd

3. I kragujevačka gimnazija, Kragujevac

4. Ugostiteljsko – turistička škola, Beograd

5. Gimnazija „20. oktobar“, Bačka Palanka

13.00h – 14.00h / Pauza (užina i osveženje)

14.00h – 16.30h / Predstavljanje radova školskih timova

6. Farmaceutsko – fizioterapeutska škola, Beograd

7. XIII beogradska gimnazija, Beograd

8. Srednja škola „Tehnoart“, Beograd

9. Zemunska gimnazija, Zemun

10. Škola za dizajn, Beograd

Utorak, 3. jun

9.30h – 10.00h / Prijavljivanje učesnika

10.00h – 12.30h / Predstavljanje radova školskih timova

1. Gimnazija „Sveti Sava“, Beograd

2. Valjevska gimnazija, Valjevo

3. Gimnazija „Dušan Vasiljev“, Kikinda

4. Gimnazija „Svetozar Marković“, Subotica

5. Gimnazija, Čačak

6. Gimnazija „Svetozar Marković“, Jagodina

12.30h – 13.00h / Pauza (užina i osveženje)

13.00h – 15.30h / Predstavljanje radova školskih timova

7. Gimnazija „Vuk Karadžić“, Loznica

8. Gimnazija, Kruševac

9. Gimnazija“Bora Stanković“, Vranje

10. Ekonomsko – trgovinska škola, Kruševac

11. Srednja tehnička škola, Sombor

12. Gimnazija „Sveti Sava“, Požega

15.30 – 16.30h / Zasedanje žirija

16.30h – 17.00h / Proglašenje pobednika i dodela nagrada

Program vodi: Ana Sofrenović

Članovi žirija: Ljubica Arsić, književnica, dr Aleksandar Luj Todorović, profesor na Univerzitetu umetnosti u Beogradu, dr Stanko Crnobrnja, filmski i televizijski reditelj i predavač na Fakultetu za medije i komunikaciju u Beogradu, dr Aleksandar Dimitrijević, docent na Odeljenu za psihologiju Filozofskog fakulteta u Beogradu. Predsednik žirija: Nebojša Bradić, pozorišni reditelj

Redosled prezentacija školskih timova na V Internest Festivalu kreativnosti

I dan Festivala kreativnosti (ponedeljak, 2. jun)

1. VI beogradska gimnazija, Beograd

2. XV beogradska gimnazija, Beograd

3. I kragujevačka gimnazija, Kragujevac

4. Ugostiteljsko – turistička škola, Beograd

5. Gimnazija „20. oktobar“, Bačka Palanka

6. Farmaceutsko – fizioterapeutska škola, Beograd

7. XIII beogradska gimnazija, Beograd

8. Srednja škola „Tehnoart“, Beograd

9. Zemunska gimnazija, Zemun

10. Škola za dizajn, Beograd

 II dan Festivala kreativnosti (utorak, 3. jun)

1. Gimnazija „Sveti Sava“, Beograd

2. Valjevska gimnazija, Valjevo

3. Gimnazija „Dušan Vasiljev“, Kikinda

4. Gimnazija „Svetozar Marković“, Subotica

5. Gimnazija, Kruševac

6. Gimnazija „Svetozar Marković“, Jagodina

7. Gimnazija „Vuk Karadžić“, Loznica

8. Gimnazija, Čačak

9. Gimnazija“Bora Stanković“, Vranje

10. Ekonomsko – trgovinska škola, Kruševac

11. Srednja tehnička škola, Sombor

12. Gimnazija „Sveti Sava“, Požega

Predavanje 21: Tabloidna kultura

Grad: Požega

Škola: Gimnazija „Sveti Sava“

Mentor: Gordana Varnica

Odabrani naslov: Zvezde supermarket kulture

Datum i vreme: 14.maj, sreda, 12 h

predavač: Maja Vukadinović

Tema: Tabloidna kultura